Βιβλίο Flash μαζί με εφημερίδα.

Κυκλοφορεί η οικονομική εφημερίδα H……., (Παρασκευή έως Κυριακή 9 Μαρτίου 2008) μαζί με το βιβλίο “Σχεδιασμός Ιστοσελίδων με Flash CS3 Professional”, της σειράς “easy click”.Αγόρασα την εφημερίδα και έριξα μια ματιά στο βιβλίο των 150 σελίδων. Η έκδοση αν και απλή είναι προσεγμένη με αρκετές εικόνες. Τα περισσότερα (ίσως το 95%) ισχύουν και για τις παλαιότερες εκδόσεις του Flash (ΜΧ2004 και 8).

Για όποιον ασχολείται ή θέλει να ασχοληθεί με το Flash το θεωρώ ένα καλό 1ο βιβλίο που αξίζει σίγουρα τα λίγα λεφτά του.

Permanent link to this article: https://nikmavr.sites.sch.gr/%ce%b2%ce%b9%ce%b2%ce%bb%ce%af%ce%bf-flash-%ce%bc%ce%b1%ce%b6%ce%af-%ce%bc%ce%b5-%ce%b5%cf%86%ce%b7%ce%bc%ce%b5%cf%81%ce%af%ce%b4%ce%b1/